שיפוצים 4 מחפשים שיפוצים? מצאתם!
שיפוצים החברה המובילה והמקצועית בתחום.

*כל סוגי השיפוצים מבוצעים על ידי בעלי מקצוע מתמחים כל אחד בתחומו ומשולבים ומתוזמנים על ידי מנהלי העבודה המקצועיים והמנוסים שלנו.

*מאחורינו מאות לקוחות מרוצים ושנים של ניסיון בתחום השיפוצים, צפו בגלריות התמונות על מנת להתרשם מהרמה הגבוהה של העבודות שביצעו וקראו את ההמלצות שלקוחותינו כתבו בעבורכם.

*אנו מקפידים על עבודה בעלת אופי נקי ואלגנטי, רמת גימור הגבוהה ביותר על מנת שתוצאות השיפוצים יראו מושלמות ומרשימות ביותר.

*חרטנו על דגלינו יחס אישי ותשומת לב לכל לקוח ולכן אנו ניפגש איתכם לבנות תוכנית שיפוצים המותאמת עבורכם ומתחשבת בתקציב שלכם.

שיפוצים כלליים לבתים מעוצבים ומרשימים.
כמדי כמה שנים מתעורר בכל אחד מאיתנו הרצון לחדש את הבית, הצרכים של האנשים המתגוררים בבית משתנים ונוצרים צרכים חדשים ואיתם שינוי של היעוד של החללים והחדרים בבית. הריצוף, הקרמיקות, השיש מתיישנים הן מבחינת מראה והן מבחינה אופנתית. מידי כמה שנים מתעורר הרצון לחדש את הבית וליצור בו אווירה רעננה ונעימה. קבלן שיפוצים מנוסה ומומחה יכול להעניק פתרונות מעולים לכל בקשה וצורך. ניתן ליצור חללי אכסון שימושיים אך דקורטיביים, להכניס חידושים אלקטרונים וטכנולוגיים ולעדכן את עיצוב הבית בעזרת גבס, ריצוף או דקים, להוסיף עיצובים של צבע המשנה משמעותית את האווירה בבית. בהתאם למצב הנוכחי של הבית, המשרד, מקום העבודה וכ"ו ניתן לבחור את רמת השיפוץ המתבקשת, ישנם שיפוצים ארוכים ומקיפים יותר ולפעמים בעזרת פתרונות נכונים של צבע ועיצוב עם גבס ניתן להעניק לחלל עיצוב מודרני ברמה גבוהה ללא הרבה מאמץ והשקעה. לכן אנו ממליצים, בבואכם להזמין שיפוץ, להתייעץ עם קבלן שיפוצים מומחה. שיוביל אתכם וייתן לכם מגוון רעיונות לחידוש הבית. כמו כן, חשבו על תקציב שמתאים ונכון לכם ובדקו יחד עם הקבלן אילו שיפוצים הכי מתאימים ונכונים עבור הבית שלכם ובמסגרת התקציב לקבל את התוצאות המרשימות ביותר.
מניסיוננו, המלצה חשובה נוספת היא לסכם לוח זמנים עם בעל המקצוע ממנו אתם מזמינים את העבודה. לעיתים יש לנצח על תזמורת של שילוב של מספר אנשי מקצוע המתמחים בתחומים שונים, לכן יש לקבוע תוכנית עבודה, ולעקוב אחרי התקדמות השיפוצים על פי הזמנים עם גמישות הגיונית וסבירה.

שיפוצים 1שיפוצים עושים אצל מומחים ונהנים ממקסימום תוצאות.
אנו שמחים שהגעתם אלינו לאתר עבור שיפוצים ברמה הגבוהה ביותר. בין אם בתים פרטיים, משרדים ומרחבים שונים ומגוונים, לחברה שלנו ניסיון רב שנים ותיק עבודות שונה ומגוון. אנו מאמינים בראש ובראשונה ביחס ותשומת לב אישית לכל לקוח ולכן מקיימים פגישה של "הזמנת עבודה", בה אתם נפגשים עם מנהל שלנו ומציגים את המבנה אותו אתם רוצים לשפץ. תתפלאו כמה ידע וניסיון יכולים לתרום ובעזרתם תקבלו רעיונות נוספים, דגשים חשובים ויחד תחליטו על תוכנית שיפוצים המותאמת עבורכם ועבור התקציב שלכם.
אנשי המקצוע המועסקים בחברה שלנו מתמחים כל אחד בתחומו, ומנהלי העבודה שלנו מקצועיים ויודעים כיצד לתזמן כל אחד מהם לכדי צוות המשיג תוצאות מדהימת בתזמון מושלם. אנחנו נדאג לעשות את העבודה עבורכם מא' ועד ת', כשתגיעו חזרה אל הבית המחודש לא תאמינו לשינוי, לאלגנטיות וליופי ששיפוצים יכולים לשנות. אנו מקפידים על רמה גבוהה של גימורים ואופי עבודה נקייה ואלגנטית, אנו רוצים שהתוצאה תהייה מרשימה ויוקרתית. אתם מוזמנים להיכנס אל גלריות התמונות שלנו ולהתרשם ממראה עיניים, לצפות בתוצאות של שיפוצים אצל לקוחותינו המרוצים, תוכלו לקבל רעיונות לפתרונות ואפשרויות מגוונות ולהיווכח בהקפדה שלנו על פרטים וגימורים מושלמים. מאות לקוחות מרוצים לא טועים והם גם כתבו עבורכם חוות דעת והמלצות כדי שתהיו לגמרי בטוחים שעבור שיפוצים הגעתם למקום הנכון.

עבור שיפוצים צרו קשר טלפוני כבר עכשיו:

072-3361018